Series
Ratings
60
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Just YouRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0