Movies
Ratings
179
Fight ClubRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
BlendedRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
LavaRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5
Western SpaghettiRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5