Movies
Ratings
204
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0- SawRated ★ 3.0
Seven SwordsRated ★ 1.0
Train ManRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0