Movies
Ratings
26
TraffickersRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5