Movies
Ratings
118
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
QuickRated ★ 0.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0