Series
Ratings
57
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Free!Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5