Movies
Ratings
26
Tidal WaveRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0