Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0