Series
Ratings
38
KiddingRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 2.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5