Series
Ratings
40
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5