Movies
Ratings
458
After LifeRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0