Movies
Ratings
1386
NopeRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0