Movies
Ratings
264
A Hard DayRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The DivideRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5