Series
Ratings
40
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- New NonstopRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
OutsourcedRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0