Movies
Ratings
706- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
The MarvelsRated ★ 3.0
The MotherRated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0