Movies
Ratings
434- Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 1.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
9Rated ★ 3.0
Foxy FestivalRated ★ 2.5
WaterboysRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
27 DressesRated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 2.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 5.0
FailanRated ★ 2.5