Movies
Ratings
466
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Night FishingRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Dog DaysRated ★ 1.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0