Series
Ratings
14
PastaRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
All InRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5