Series
Ratings
99- Living Among the RichRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 5.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 1.0
- Future BoyRated ★ 5.0
Ma BoyRated ★ 5.0- Run Towards TomorrowRated ★ 5.0
- Thunder Store 2Rated ★ 5.0
Thunder StoreRated ★ 5.0
Falling for ChallengeRated ★ 5.0
Choco BankRated ★ 5.0
Nightmare TeacherRated ★ 5.0
ResetRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0