Series
Ratings
43
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5- Top Boy Season 3Rated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 3.0