Series
Ratings
21
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0