Movies
Ratings
118
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5