Series
Ratings
15
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Falling for ChallengeRated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0