Series
Ratings
46
Bad GuysRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5