Movies
Ratings
266
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0