Series
Ratings
226
Around 1/4Rated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0- Good Morning CallRated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5- 정년 여자Rated ★ 2.0
- 여자적 생활Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 3.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5