Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Would You Marry Me?Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0