Series
Ratings
16
LiveRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
My Dearest NemesisRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
High CookieRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5