Series
Ratings
53
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0