Series
Ratings
12- The FrogRated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0