Series
Ratings
231
Tamon’s B-SideRated ★ 3.0
Upload Season 4Rated ★ 3.5
Upload Season 3Rated ★ 3.5
UploadRated ★ 3.5
UploadRated ★ 3.5
Senryokugai SosakanRated ★ 3.0
All Saints Street Season 1Rated ★ 3.0- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Babanba Banban VampireRated ★ 3.5
Good and BadRated ★ 4.0
Moyashimon ReturnsRated ★ 3.0
MoyashimonRated ★ 3.5- 時効警察・復活スペシャルRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
BallardRated ★ 3.0
BonesRated ★ 5.0
My Deer Friend NokotanRated ★ 3.0
Mieruko-chanRated ★ 3.0