Movies
Ratings
1154
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 0.5
Civil WarRated ★ 1.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Tropical MaladyRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
TarRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5