Titles you rated
- 방과후 태리쌤Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0