Series
Ratings
25
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
QueendomRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5