Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5