Series
Ratings
11
Another Miss OhRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0