Series
Ratings
72
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.5
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 4.0