Series
Ratings
43
Sonny BoyRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0