Series
Ratings
150
The Art of SarahRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0