Series
Ratings
79
EncounterRated ★ 2.5
Touch Your HeartRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
LIFERated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Judge vs. JudgeRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 1.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0