Series
Ratings
23
VictoriaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5