Series
Ratings
15
Descendants of the SunRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5