Series
Ratings
43
Youn's KitchenRated ★ 5.0
The Good WitchRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Glamorous TemptationRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.5