Series
Ratings
45
Liar GameRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0