Series
Ratings
200
Pushing DaisiesRated ★ 3.0
Imaginary CatRated ★ 2.0
Nightmare TeacherRated ★ 5.0
Still Loving YouRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
BloodRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.0