Series
Ratings
181
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 17기Rated ★ 3.5