Movies
Ratings
183
Knives OutRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5