Series
Ratings
238
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Super CrooksRated ★ 4.5
Sasaki and PeepsRated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
AjinRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Grand BlueRated ★ 4.5
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 2.0
Isekai Quartet Season 2Rated ★ 3.0
Isekai QuartetRated ★ 3.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 4.5