Series
Ratings
109
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5