Series
Ratings
109- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0